Akıllı Alarm Sistemleri

Akıllı Alarm Sistemi

Pronet Kameram için tek gereken şey sadece internet bağlantısı! Pronet Kameram kullanabilmek için Pronet Alarm Sistemi Abonesi olmanıza gerek yoktur. Kurulum için gerekli olan tek şey bir internet bağlantısının bulunmasıdır.

Akıllı Alarm Sistemi
Akıllı Alarm Sistemleri

Alarm Takip Merkezi

Alarm Takip Merkezimiz sayesinde acil durumlarda ambulans, itfaiye ve polisi hemen haberdar eder ve konumunuza yollar. Ayrıca sistemde oluşabilecek hataları o an tespit edip sizi haberdar eder. Aylık raporlama ile giriş çıkış saatlerini inceleyebilir, çıkış anında kurulumu unutulan alarm sistemi size haber verilerek tekrar kurmanızı sağlar.

Alarm sinyali Pronet’e ulaştıktan ortalama 10 saniye içerisinde Pronet size ulaşamazsa yakınlarınızı arayarak tehlikeyi teyit eder ve gerekli ise emniyet güçlerinin iş yerinize yönlendirilmesini sağlar. Adres bilginiz sistemde kayıtlı olduğu için bu yönlendirme hızla yapılır.

Alarm Takip Merkezi
Alarm Haber Alma Merkezi
Yangın Alarm Sistemleri

Yangın Alarm Sistemi

Yangın maalesef hayatımızdaki en acı olaylar arasındadır. İşyerindeki bir yangın cana zarar gelmese de işyerindeki ürünleri telef ettiği için işletme sahipleri zor durumda kalırlar. Aynı şekilde evde oluşan yangınların ya da duman kaçaklarının sonucu ölümle olmaktadır. Yangın Alarm Sisteminin yaptığı ise yangın başlamadan ya da hemen başında sizi ve çevrenizi sirenler ve telefon hattı sayesinde haberdar edip ikazda bulunmasıdır. Yangının ya da dumanın farkına ne kadar erken varırsanız o kadar az hasarla kurtulursunuz.

Yangın Alarm Sistemi
Ücretsiz Keşif İsteyin

Yada Bizi Arayın

0533 308 90 82
Bizi Takip Edin:
Kapialarmi.com © 2019